O mnie

Cześć!

Tak to już w tym świecie jest, że jedni zdobywają górskie szczyty, drudzy majsterkują, a jeszcze inni projektują, ja za to gotuję.. Zawsze i wszędzie, gdzie się tylko da, a jak się nie da to i tak gotuję, a jak już nawet to nie wypali to chociaż siedzę i wymyślam przepisy. Tego bloga założyłam pod wpływem namów jeszcze wtedy mojego chłopaka (teraz mam nadzieję – szczęśliwego męża). To on jest moim głównym krytykiem kulinarnym w domu. Na całe szczęście w przeważającej większości  smakuje mu to co przygotowuje i tylko od czasu do czasu przemycam do dań składniki, których nie lubi… Oczywiście, zawsze całkiem przypadkiem, bo akurat były w lodówce i trzeba je było zjeść. 

Co można jeszcze napisać o sobie? Jestem trochę idealistką, odrobinę optymistką, a czasami nawet realistką.  Straszna gaduła ze mnie, jak już zacznę gadać to już nie ma końca. Nigdy się nie poddaję, za wszelką cenę próbuję dopiąć swego i osiągnąć wszystko co sobie założę. Moją wytrwałość czasem można nazwać raczej oślim uporem. W wolnych chwilach, których jest jednak coraz mniej (poza gotowaniem i pieczeniem) lubię czytać. Nie ma to jak usiąść przy dobrej książce z kubkiem domowego grzanego wina. O tak, to jest to! Poza tym można powiedzieć, że jestem Przyjacieloholiczką –  nie zliczę już ile razy oglądałam ten serial. W sumie może nawet lepiej, że nie zliczę, bo pewnie przeraziłabym się.

Mam świetnego – teraz już męża. Mój krytyk obecnie pracuje i studiuje informatykę i całkiem nieźle tam sobie radzi! Jest dużo spokojniejszy niż ja i dużo mniej mówi, ale to dobrze, bo nie wiem czy wytrzymałabym z kimś kto mówi tyle co ja! M. pomaga mi na blogu, to on zjada i próbuje wszystko co ugotuje i upiekę z uśmiechem na twarzy i tylko kilka razy wymuszonym! Zazwyczaj dopełniamy się charakterami, tam gdzie jestem roztrzepana, on jest spokojny, racjonalny i odwrotnie. Mamy to szczęście, że dobrze się rozumiemy, co wcale nie oznacza, że się nie kłócimy.

Mam dużego i rozpieszczonego kota, który robi co chce. Ma charakterek to fakt. Potrafi spoliczkować, kiedy coś mu się nie podoba. Zawsze zajmuje, a raczej przywłaszcza wszystkie poduszki i koce, a jeśli mu się je zajmie to można liczyć na bardzo gwałtowną pobudkę. Kot lubi w takich chwilach wskakiwać na głowę swojej ofiary. Pomimo to, wszyscy go uwielbiamy!

Pozdrawiam

Dominika

 

WSPÓŁPRACA:

Jestem otwarta na współpracę przy ciekawych projektach.

Nie jestem zainteresowana współpracą barterową.

Propozycję proszę przesyłać na maila: wposzukiwaniusmaku@gmail.com

Domi

Domi_male

Domi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *